KONST / Litografier / Färglitografi 16569237
nr 1656 9237
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Figurer. Signerad. Färglitografi, bildmått: 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 66x80 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 november 2024
kl 19:31:53
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström